AOC 27B3CA2 27" IPS/16:9/1920x1080/250cd/m2/1ms HDMI, USB, Headphone out | AOC
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 453.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross weight | 6.93 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Net weight | 4.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | AOC |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc 27b3ca2 27, 27b3ca2, aoc, monitorid

